postheadericon Najmodniejsze fryzury

Każda kobieta chce wyglądać elegancko i pięknie na co dzień a fryzura może być tego gwarancją. Niektóre z pań lubią mieć duże objętościowo fryzury, jednym słowem dużo na głowie. W tym celu fryzjer może wykonać odpowiednie strzyżenie, które sprawi, że po ułożeniu fryzura nabierze objętości a włosy nie będą przyklapnięte i płaskie. Natomiast włosy grube i gęsto powinny być przerzedzane.

Często też panie prostują włosy gdyż pojedyncze niesforne loki utrudniają ułożenie atrakcyjnej fryzury. Każda z fryzur nosi swoją nazwę może to być nowoczesny bob, uczesania na pazia i wiele innych. Fryzjerstwo cały czas ewoluuje, podobnie jak zmieniające się trendy, czasami także powraca się do klasycznych uczesań jak choćby warkocz. Istnieje jego kilka odmian a zręczny fryzjer potrafi je tak wykonać aby wkomponowały się we fryzurę.

Jednym z modniejszych w tym sezonie był warkocz spleciony od czoła na bok głowy zamiast grzywki lub też z tyłu głowy ale pod skosem. Ponadto liczne drobne warkoczyki znalazły swoje miejsce w nowoczesnych kokach i upięciach ślubnych. Ważną sprawą jest także grzywka lub jej brak. Nie każdej osobie ona pasuje gdyż skraca optycznie twarz a jej wykonanie powinno głównie zależeć od kształtu twarzy. Na pewno będzie odpowiednia dla twarzy pociągłych, natomiast osoby o twarzach zaokrąglonych lub kwadratowych powinny wybierać dłuższe grzywki czesane na bok, wtedy twarz nieco się wysmukli.

Nowoczesne fryzury bardzo lubują się w asymetrii i licznych awangardowych cięciach. Wedle tego fryzura powinna się wyróżniać z tłumu i zwracać uwagę. Ten efekt można osiągnąć poprzez strzyżenie lub jeśli włosów nie chcemy skracać farbowanie. W tym sezonie bardzo modne są blondy truskawkowe, kolor rudy ale nie zbyt jaskrawy i jaskrawe modne pasemka. Te ostatnie można wykonać tak na włosach jasnych jak i ciemnych. Czarne włosy potrzebują rozjaśnienia i nałożenia odpowiedniego koloru na rozjaśnione pasemka. Fryzjerzy używają także rozjaśniaczy w kolorze rubinowym.

Nowoczesne i modne fryzury sezonu 2014 są nieco rozwichrzone, lekkie i romantyczne jak francuski warkocz. A co przyniesie nam rok 2011? Nadal będą modne loki i bujne fryzury. Ponadto liczne upięcia robiące niesamowite wrażenie jak koki imitujące grzywkę.